Nasze marki

LUISA CERANO

LUISA CERANO ekscytuje na całym świecie pewne siebie kobiety o indywidualnym stylu. Znakiem rozpoznawczym jest niepowtarzalna kobieca, swobodna sylwetka, która w każdym sezonie jest reinterpretowana w sposób nowatorski i nowoczesny. Ubrania odzwierciedlają indywidualne zrozumienie kobiecości, sportowego charakteru i komfortu. Wyróżniają się także wysokimi standardami wzorniczymi i jakościowymi.

CAMBIO

Spodnie CAMBIO to funkcjonalność, wygoda i luksusowy design – tak marka CAMBIO kształtuje nowe podejście do życia dla każdej kobiety. Cenione przez kobiety, znakomicie zaprojektowane spodnie produkowane są przez markę Cambio. Ogromne doświadczenie, świetny dobór materiałów, przemyślane fasony na różne sylwetki, są gwarancją tego znakomitego produktu.

Princess Goes Hollywood

Powstała w 2006 roku z entuzjazmu Christiana Gehriga i dr inż. Simone Peters dla wysokiej jakości mody kaszmirowej. Wraz z kreatywnym zespołem stworzyli innowacyjne i pomysłowe kreacje modowe, unikalne w każdym sezonie. Princess Goes Hollywood zdobyła pozycję międzynarodowej marki i stopniowo przekształciła się w kolekcję z szerokim wyborem t-shirtów, bluz, bluzek i tuników, sukienek, spódnic, spodni, kurtek i akcesoriów.

BALDININI

Włoska marka założona w 1910 roku, o bogatej tradycji i doświadczeniu. Była z początku rodzinnym przedsięwzięciem. Buty Baldinini to przede wszystkim wyrafinowana elegancja zestawiona z wygodą i komfortem towarzyszącym ich noszeniu. Marka w wyjątkowy sposób łączy styl dnia dzisiejszego z jutrzejszym, dając również nadzieję na przyszłość pełną wdzięku. Filozofia marki zamyka się w innowacyjności, klasycznej elegancji, zdecydowaniu i awangardzie.

LOUIS AND MIA

Charakteryzują się nowatorskimi krojami, indywidualnymi wzorami oraz modą na najwyższym poziomie. Zarówno ponadczasowe bluzki koszulowe Louis and Mia z krytym zapięciem na guziki, jak i modne t-shirty ze stylowymi, wyrazistymi rękawami należą do ekskluzywnych kolekcji, które można doskonale łączyć między innymi z dżinsem. Biznes, życie codzienne, przyjęcia – eleganckie sukienki Louis and Mia są idealnym towarzyszem na każdą okazję. 

MILESTONE

To firma zajmującą się kurtkami. Od połowy lat 90 niemiecki producent kurtek jest synonimem idealnej symbiozy modnego designu i innowacje techniczne. Kolekcje MILESTONE charakteryzują się swobodnymi krojami, żywymi materiałami, mocnymi sylwetkami i niezwykłymi detalami. Dzięki wysokiej jakości materiałom i niezwykłym wykończeniem MILESTONE tworzy wyjątkowe elementy, które są tak samo indywidualne, jak osobisty styl każdej kobiety. 

BEATE HEYMANN

Marka Beate Heymann oznacza się wysoką jakością i artystycznym konceptem. Docelowi odbiorcy to pewne siebie i stylowe kobiety. Oprócz fantazyjnych krojów i wizjonerskich kompozycji tkanin, które dominują w kolekcjach, wiele detali i zharmonizowanych dodatków charakteryzuje markę Beate Heymann. Zadowolenie klientek ma dla projektantki fundamentalne znaczenie.