MILESTONE

Od połowy lat 90. niemiecki producent kurtek MILESTONE jest synonimem idealnej symbiozy modnego wzornictwa i innowacje techniczne. Kolekcje MILESTONE charakteryzują się swobodnymi krojami, żywymi materiałami, mocnymi sylwetkami i niezwykłymi detalami. Kurtki damskie MILESTONE to prawdziwie stylowe akcenty, dzięki którym każdy strój przyciąga wzrok dzięki unikalnym projektom.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i niezwykłym wykończeniem MILESTONE tworzy wyjątkowe elementy, które są tak samo indywidualne, jak osobisty styl każdej kobiety. Niezależnie od tego, czy są to eleganckie warianty jak skóry nappa, efektowne modele w stylu motocyklowym, czy kroje marynarki: kurtki Milestone są idealnym wyborem dla świadomych mody, wymagających kobiet.

Pozwól się zainspirować kurtkami damskimi od MILESTONE i odkryj swój ulubiony model!

Odkąd firma została założona w Ingolstadt w Bawarii w 1994 roku, MILESTONE wyrobiła sobie międzynarodową renomę. W rękach kierownictwa Gerrit Schweisfurth i Gerhard Bauer MILESTONE jest w międzyczasie marką globalną, obecnie produkty są sprzedawane ponad 4000 dealerów w ponad 30 krajach na całym świecie. Dzięki wiedzy zdobytej przez ponad dwie dekady i wyraźnemu zaangażowaniu w ciągły rozwój, MILESTONE jest obecnie jednym z wiodących producentów kurtek na świecie.